Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
POHODLNĚ DOŠEL SOUPEŘ K VYSOKÉ VÝHŘE
Napsal: Administrator dne Neděle, 08 Listopad 2009 13:43

METEOR "B" - DO "A" 4-0 (1-0). Náš velmi špatný výkon usnadnil soupeři cestu za třemi body. Proč ? Vstup do článku... Příští a poslední domácí podzimní zápas sehrajeme v derby proti Kyjím v sobotu dne 7.11. od 14:00 hod. Doufám, že odčiníme špatný výkon..

Neoblíbená umělá tráva, neděle, to vše neomlouvá náš asi nejhorší podzimní výkon ... Soupeř byl sice velmi kvalitní, ale s naším pojetím hry se ani moc snažit nemusel a výsledek narůstal sám. Vše jsme dělali obráceně, tam, kde jsme měli hru zklidnit a podržet míč, jsme hráli z jednoho doteku a ihned míč ztratili, jindy zase namísto hry z jedné se pouštíme do držení míče s individuálním obejitím. Jako bychom ve hře hledali ty nejkomplikovanější akce a hráli vždy na tu přeplněnou stranu. Prostě jsme se k ničemu nedostali a dávali soupeři - hlavně v druhé půli - mnoho prostoru.

2. minuta domácí centrují do vápna na hlavu, prodloužení jde do zámezí. 5. minuta kolmici domácích Šedivý včas zakřižuje a namísto aby míč posunul na Mikeše, který si slovem křikl, posunuje do strany a trefuje zcela volného soupeře, ten posune pod sebe a střela z druhé vlny míří těsně vedle. 8. minuta uvolňujeme Douděru, který za vápnem míří křížnou střelu těsně nad břevno. 10. minuta domácí posílají přihrávku z půle na rozeběhnutého protihráče a ten se dostane za naší statickou obranu před Mikeše, kterému dělá kličku, ale míč mu uteče do zámezí. 11. minuta záblesk naší pěkné akce - kombinují Jašev, Douděra, Pospíšil vysunuje Tarantíka, před kterým zasahuje na poslední chvíli brankář na roh. Douděra posílá roh do vápn, brankář vyrazí zpět k Honzovi a jeho následný centr vyboxuje brankář před Tarantíkem definitivně do klidu. 16. minuta centr za obranu a Mikeš vyběhnutím hasí odkopem do autu. 20. minuta zabojuje Motl v okolí vápna, vniká do něj, ale na poslední chvíli mu míč odkopne obránce, který si nerozumí s vyběhnutým vlastním brankářem. Míč však již Motl nestihne před čarou, ač běží již jen sám, kope se roh. 25. minuta diomácí postupují z půlky k vápnu, kde si vymění míč a tečovaná střela končí vedle. Domácí kopou rohový kop na zadní tyč, vrací na malé vápno, Nesnídal odvrací mimo vápno, ale opět se dostane k míči záložník, pohodlně míč zpracuje a střelou míří k tyči. Mikešovi se zakroutí míč před rukavicemi a zapadá do sítě 1-0 !! 30. minuta domácí faulují Tarantíka, Roman ze strany centruje vápna, ale Nesnídal jen těsně nedoskočí. 33. minuta Jašev se individuálně prosazuje u brankové čáry a vniká do vápna. Je stažen před vápnem, ale rozhodčí nechá pokračovat ve hře. 40. minuta kombinujeme od vlastního vápna, Douděra hledá Pospíšila, který vysunuje Motla, ale ten je v ofsajdu. 43. minuta házíme aut, míč se dostane po odrazu k Cicalovi, ten z voleje míjí těsně branku. 45. minuta nákop do našeho vápna, domácí hráč předskočí Šedivého a střílí na branku. Mikeš s námahou vyráží na roh. Ten opět přetažený na zadní tyč sklepnutí zpět a střela do břevna...

46. minuta začneme tlakem okolo vápna, který zastaví domácírukou. Trestný kop rozehraje na krátko Douděra Nesnídalovi, ale ti ač jsou domluveni nesehrají přesně a Zdeněk pokus o střelu odnese koňarem, prot který je později vystřídán. 50. minuta domácí získávají míč, Jašev vypouští bránění. Přihrávka jde na rozeběhnuté křídlo, ale akci zastavíme před vápnem. 54. minuta Vyvážíme míč po straně Jaševem, následuje pokažená přihrávka a kontr. Dlouhý míč , přenesení do křídla a běží 3 hráči na Doležala. Centr ze strany nachází zcela volného spoluhráče, který zakončuje hlavou na 2-0 !! 56. minuta posílá zpětnou domů Mikešovi, ale ten se zastaví, domácí útočník se prosadí důrazem a trefuje tyč. 58. minuta opět podobná akce jako při první brance. Pospíšil vyváží míč, kazí přihrávku, následuje rychlý kontr a Šedivý se zapomene za třemi útočícími hráči a nevystaví je do ofsajdu. Opět centr ze strany a útočník opět tváří v tvář nedá Mikešovi šanci - 3-0 !! 62. minuta Douděra zahrává roh a točí míč do branky. Brankář jej reflexivně vyrazí zpět k Douděrovi a ten jej vrací na přední tyč, kde je Pospíšil převálcován golmanem domácích. 66. minuta opět vyvážíme míč, špatná přihrávka na Motla, rychlý brejk 3 na 1, centr na penaltu, zakončení naštěstí střelou do Mikešových rukou. 69. minuta nákopem uvolňujeme Douděru, ten hledá ve vápně přihrávkou pod sebe Motla. Jakub se uvolňuje jesličkami, ale střela z úhlu jde vedle. 71. minuta brejk opět do naší otevřené obray. Šesták má k míči zdánlivě blíže, ale k míči se dostane útočník a lobuje Mikeše a naštěstí i branku. Hra už je jen mezi vápny. 89. minuta vysunou útočníka do brejku a ten přehazuje Mikeše lobem zakončuje utkání skórem 4-0 !!