Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Jako na houpačce ... Tak opět prohra a zase na turnaji
Napsal: cic dne Neděle, 26 Únor 2012 19:16

DP "A" - SLOVAN KUNRATICE  1-4 (1-1)  Po výhře přichází prohra a tak to už běží skoro celou přípravu ... Po nadějném poločase přišla závěrečná čtvrthodinka, ve které jsme inkasovali 3 branky a bylo po nadějích vrátit Kunraticím 2 prohry - opět jsme s nimi vyšli naprázdno ... více o utkání - vstup na celý článek. O termínu příštího zápasu Vás budeme informovat. Plánované úterní utkání se Šeberovem je zrušeno soupeřem. Náhradou je tak tedy nejbližší příští utkání proti Viktorii Žižkov A dorost, který sehrajeme ve Středu 29.2. od 17:30 na hřišti Xaverova. O dalším utkání na turnaji ve Štěrboholech Vás budeme informovat (cic)

Do utkání jsme vstupovali jen s 11 hráči. sešel se zápas c týmu a "den po oslavě 40. narozenin Teichyho". I tak jsme však se soupeřem drželi "fyzický" krok a dokázali jej několikrát vážně ohrozit. Ale více než jedna se neujala a tak

0-1 První branku jsme obdrželi cca ve 20. minutě po ztrátě na půli hřiště a po nákopu na naše vápno se řítil 2 útočníci na Urbana. Ten neodhadne odskok, míč podskočí a 2 hráči jsou sami před Cicalou. Jednoduše si přihrají a míč posílají do sítě. Ne tolik prudkou a pomalou střelu se snaží zastavit vracející se urban, ale podklouzne a míč zapluje do protipohybu do sítě. Naše velká šance na vyrovnání Motl dostane přihrávku lobem do vápna a z po dopadu z voleje přehodí golmana. Míč však trefí jen tyč a dobíhající Verner odražený míč jen nesmyslně přeběhne. Cca 25. minuta David Verner si spraví chuť a krásnou střelou z vápna vymete šibenici - srovnáno 1-1 !! Další hra se odehrává mezi vápny a hosté jednou ohrozí vážně střelou z dálky, která orazítkuje naštěstí jen tyč ...

Do druhého poločasu máme jen 1 hráče na střídání, vlastně 2 (Alda Cicalu a Kašpiho).

Druhý poločas byl vyrovnaný a tak se výsledek může zdát až příliš krutý. Ve druhém poločase jsme mohli jít do vedení po rohovém kopu, kdy Motl posunul na Urbana, který  našel stříleným centrem naběhnutého Nesnídala. Jeho střela z voleje ze 7 metrů jen orazítkavala břevno. A tak přišel úder na straně druhé. 75. minuta protiútok hostů, kteří centrují do vápna, míč na dlouhou nohu lehce tečuje Šedivý, ale jen k dalšímu zcela volnému útočníkovi ve vápně . Ten si míč posune a křížnou střelou trefuje nechytatelnou střelu vsítí rozdílovou branku na 1-2 !! Netrvalo dlouho a dostali jsme další branku. 78. minuta Cicala vykopl Urbanovi  míč na prsa, tomu se míč odrazil k útočníkovi a soupeř dokázal převahu zúročit - střelou z vápna umístil okolo Cicaly do sítě - 1-3 ... Ještě snaha snížit a vysunutí Nesnídala ze zálohy do útoku způsobí otevření středu a soupeř jím projede jako nůž máslem a zastavíme jej až ve vápně za cenu pokutového kopu - ten sám faulovaný soupeř proměňuje a zvyšuje na konečných 1-4 !!

SK Slovan Kunratice - Dolní Počernice 4:1

30. min: David Verner

46. min: Aldo Cicala (rank) za Tomáš Maxa
75. min: Tomáš Kašpar (rank) za Josef Exner