Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Kvalitní zápas našeho kombinovaného A+B týmu
Napsal: cic dne Čtvrtek, 16 Únor 2012 20:43

KYJE "B" - DP "A"  2-1 (0-0) !!! Náš kombinovaný A+B tým nastoupil proti velmi silnému B týmu Kyjí, který byl také doplněn několika hráči A týmu. Sehrál se kvalitní zápas na obou stranách. Náš tým se dostal do mnoha šancí v prvním poločase, ale jejich neproměnění nás pak ve finále stálo body ...  (cic)

Jak již výše psáno na základě dohody se soupeřem z Kyjí se sehrála tato dohrávka zápasu zimního turnaje v kombinované sestavě A+B tým. Bohužel (pro lepší fotbal) se zápas odehrál za silného větru a za sněžení. Tím vázla kombinace a hřiště bylo kluzké ... Černou kaňkou je zranění Romana, který si pravděpodobně utrhl meniskus ... Soupis nejzajímavějších momentů

1. minuta Palička nezachytí  útok po levé straně, hráč domácích vstupuje do vápna a přízemní střelu chytá nohama Cicala. 2. minuta naše odpověď je blesková. Pačes středem vysune Douděru, který uvolní za obranu Malimánka. Vojta tvrdou křížnou přízemní střelou trefuje vzdálenější tyč ... 11. minuta Palička vhazuje dlouhý aut, míč se po odskoku dostane až k Romanovi. Jeho střela z voleje se mu nepovede, míč mu sklouzne a nechtěně málem najde Vernera, který však na míč nedosáhne. 19. minuta rozjíždíme útok do otevřené obrany přes Romana, je však zastaven vlastním zraněním a musí odstoupit. Střídáme a měníme rozestavení. Na pozici levého záložníka jde Urban a na uvolněnou pozici levého beka jde Kamli Douděra. 21. minuta v kombinaci Pačes a  Verner založíme akci, při které Marek Verner najde zcela volného Honzu Douděru, který volí kličku a vyběhnutý brankář mu míč chytá ... 22. minuta domácí zahrají rukou a kopeme trestný kop z 25 m. Honza Douděra prověří technickou střelou domácího brankáře, ale jeho pokus pod břevno brankář jistě chytá. 20. minuta Šesták křížným pasem od našeho vápna najde Urbana, který míč zatáhne po levém křídle a přihrávkou najde ve vápně zcela volného Honzu Douděru, kterému bohužel míč při zpracování odskočí a tak jej brankář snadno chytá ... 28. minuta další akce z levé strany na jejímž konci zcela volný Malimánek střelou z hranice velkého vápna těsně mine branku ...30. minuta lehký centr vypadne Cicalovi z rukou přímo k útočníkovi. Náš brankář ještě dokáže tělem ustát souboj a odražený míč odkopne do bezpečí. Pravda náš brankář si výrazně v souboji pomohl rukama, tak se dala pískat i penalta... 34. minuta na vápně se uvolní Urban a střelou k tyči protáhne brankáře domácích, který střelu vyráží. 40. minuta další zranění v našich řadách !! Honza Douděra se v hlavičkovém souboji srazí s protihráčem a odchází s menší tržnou ranou. Na jeho místo nastupuje Honza Nesnídal. 45. minuta domácí jdou do přečíslení, které zastavíme jen za cenu faulu. Trestný kop z 20 m Cicala skokem chytá.

Do druhého poločasu nastaly tyto změny. Poloch nastupuje na místo Pačese, Pospíšil střídá Teichmanna a Šesták přepouští místo Jaševovi. 52. minuta vybojujeme roh na ostrý centr si naskočí Urban a hlavou míří vedle tyče. 55. minuta domácí se uvolní na levém křídle, přihrávka do vápna, na kterou seběhne volný hráč a přízemní střelou trefuje prostor u tyče. Míči v cestě do sítě zabrání skokem Cicala. 60. minuta po roztažení hry se míč dostane ke Kamilovi Douděrovi, který vypráší golmanovi rukavice. 70. minuta aktivní a přesný Kamil Douděra narazí Polochovi, který se na vápně uvolní jesličkami, ale střelu zamíří vysoko nad branku ... 77. minuta Vycpálek dobře zabrání rychlému výpadu domácích, ale potom chybnou přihrávkou najde na vápně protihráče, který má dostatek času, ale míří daleko mimo branku. 78. minuta akce na druhé straně, kterou táhne Malimánek. Přes celou šířku uvolní Urbana. Matěj hledá zpětným centrem Malimánka, ale ten na chvíli zaváhá a má dorážečku na dlouhou nohu a mine branku. 79. minuta útočník jde sám  na našeho brankáře. Střelu vyráží drobnou tečí náš brankář na roh. Ač rozhodčí ukazuje odkop od branky, tak náš golman přizná roh. Jak hořký konec má pak vyústění celé akce pro našeho brankáře. 80. minuta centr z rohu vypadne brankáři z rukou a nabídne tak snadnou koncovku protihráči, který se nemýlí a prostřelí vše, co mu stojí v cestě - prohráváme 1-0 !! A černá dvouminutovka přinese další branku a další propadnutí při rohu. 82. minuta domácí kopou rohový kop na zadní tyč, kde zaspí Malimánek a Jašev nepokryje nabíhajícího hráče a ten snadno trefuje z voleje míč do sítě a zvyšují na 2-0 !! 85. minuta obránce domácích z vlastní poloviny nakopne míč a letí přes vysoko postaveného našeho brankáře. Po odrazu přeskočí naštěstí i břevno naší branky... 88. minuta Malimánek převezme míč v ofsajdové pozici, která však není odmávána, zatáhne do vápna a najde zcela volného Vernera, který proměňuje do prázdné branky a snižuje na konečných 2-1  (cic+kasp)

KYJE - Dolní Počernice 2:1

88. min: Marek Verner

1. min: Dany Jašev (rank) za Jan Šesták
46. min: Kamil Douděra (rank) za Martin Roman
46. min: Jan Poloch (rank) za Jan Pačes
46. min: Tomáš Pospíšil (rank) za Tomáš Teichmann
40. min: Jan Nesnídal (rank) za Jan Douděra