Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Další skvělý skalp v zimní přípravě
Napsal: cic dne Pondělí, 13 Únor 2012 04:27

DP "A" - SK UNION VRŠOVICE 4-2 (3-2) !!! Další skvělý výsledek v přípravě a i tentokrát se nám dařilo střelecky !! (fotogalerii z utkání najdete na: http://kopanadp.rajce.idnes.cz/12.2.2012_Dol._Pocernice_A_-_SK_Union_Vrsovice_4_-_2_zimni_turnaj_Teskahor Jen škoda, že některé naše výhry nejsou v rámci zimního turnaje ... Všechny výsledky na turnaji najdete zde: http://www.skviktoriasterboholy.cz/ PP  Příští zápas sehrajem přátelsky s Kyjemi již tuto středu od 18:30 !!! N aturnaji Teskahor pokračujeme zápasem v Sobotu 18.2. od 13:30 a posledním soupeřem ve skupině nám budou Dobřichovice Více o utkání - vstup na celý článek (cic)

Dnešním soupeřem nám byl lídr naší skupiny 1.A třídy - Union Vršovice a mnozí jistě pamatují poslední vzájemný vypjatý mistrovský zápas, který se mírně řečeno rozhodčím nepovedl... Tak chuť poprat se se soupeřem férověji na zimním turnaji  jistě nechyběla. Naopak o motivaci více. Vzhledem k mnoha omluvenkám z důvodu pracovních, nemoci a rodinných povinností dostali příležitost se ukázat další hráči B+C týmu a ti opět ukázali, že máme velmi široký a kvalitní kádr. No a soupeři jsme neukázali všechny trumfy do jarních bojů. Smile

6. minuta po centru z levé strany nám propadne míč do vápna a ze 7 m hlavičkuje nebezpečně protihráč do protipohybu Cicaly. Ten míč jednou rukou přitlumí a druhým zákrokem ho jistě chytá. 8.-9. minuta Honza Nesnídal vysune do vápna Romana, tomu ale obránce míč ukopne na roh. První rohový kop obrana odvrací a druhý zakončuje Honza Nesnidal hlavičkou nad břevno. 13. minuta je pro nás šťastná !! Vybojujeme míč a posuneme na střed na Honzu Nesnídala, který obloučkem za obranu nejde Motla. Jeho střelu brankář vyrazí, po dalším pokusu o dorážku Honzou Nesnídalem  se míč odrazí do strany k Romanovi a ten krásnou střelou z úhlu vymete horní roh branky a vedeme 1-0 !! 15. minuta Motl se prosazuje individulálně a posune míč na vápno na zcela volného Davida Vernera. Bohužel z nadějné pozice pálí jen vysoko nad branku.  20. minuta Cicala zkouší již po několikáté nebezpečnou rozehrávku od branky nakrátko s Paličkou, kterého ihned atakuje útočník. Palička při odkopu podklouzne a míč skončí v autu. Soupeř vhodí rychle do hry a útočník se prosadí střelecky z vápna, kdy trefí míč okolo obranného dvojbloku Tarantík - Zd. Nesnídal a na jeho střelu do protipohybu Cicala nedokáže reagovat a míč zapadne k tyči - srovnáno 1-1 !! Naštěstí naši střelci jsou při chuti a jen o pár okamžiků později se dostáváme opět do vedení. A střelcem je po dlouhé době Zdeněk Nesnídal, který se vrátil po delší pauze do hry. 22. minuta Honza Nesnídal vybojuje rohový kop. Jeho exekutorem je Roman, který posadí míč na hlavu Zdeňka Nesnídala a ten se nemýlí a hlavou k tyči proměňuje na 2-1 !! Ihned po protiútoku může být zle. Protihráč se dostává ze strany do vápna, zasekávačkou se zbaví Tarantíka a jeho technická křížná střela končí jen těsně vedle horního rohu branky !! 25. minuta co se nepodařilo soupeři dokázal "Báša Báši" Honza Nesnídal převezme míč za vápnem a výstavní křížnou střelou z 20 m vymete horní roh branky Vršovic - vedeme 3-1 !!! 29. minuta Honza Nesnídal je jasně faulován (strčen rukama až do zámezí). Rozhodčí nepíská a nám se řítí protiútok do otevřené obrany. 30. minuta Poloch útok středem obranným zákrokem nezastaví, vysunutí útočníka do levé strany. Jeho prudký centr si Palička srazí do vlastní branky, ale míč stačí  vyrazit a reflexivně ještě vyrazit, ale míč skončí přímo na kopačkách soupeře a pro toho není problém trefit z 10 m zcela odkrytou branku a snížit tak na 3-2 !!! 37. minuta soupeř dokonce vyrovná, ale branka neplatí ... centrovaný míč hlavičkuje soupeř nad vyběhnutého Cicalu. Ten míč trochu podcení a míč se mu odrazí zpět přímo k nohám Šimra, kterému je však odpískán ofsajd. V závěru poločasu si obě mužstva připraví šance, ale oba brankáři jistě chytají.

O poločase nedojde ke změnám, změny provádíme až v 55. minutě a vždy je to beze změny rozestavění. Jen Svoboda se posune z levé strany do středu zálohy (uvolněné po Davidu Vernerovi) a přenechá levou stranu pro Romana, který pro změnu uvolňuje pravou zálohu Čížkovi.

46. minuta ihned z naší první akce má dobrou možnost Motl, ale místo voleje z první si míč zpracuje na prsa a ten mu odskočí až k brankáři. 48. minuta Zdeněk Nesnídal je v našem vápně zezadu faulován, hra však pokračuje z levé strany stříleným centrem. Na zadní tyči schází skluzujícímu útočníkovi pověstný krůček... 49. minuta Roman za kritiku rozhodčího žlutá karta. 57. minuta nebezpečná střela soupeře - Cicala bezpečně skokem chytá. 60. minuta Exner přeruší akci soupeře prsama (za ním číhají 2 zcela volní protihráči na dorážku) a soupeř kope rohový kop. Míč vrací míč hlavou zpět a ten prolétne malým vápnem do zámezí a my ubráníme se štěstím vedení ...64. minuta důrazný Poloch zaměstná ve vápně tři soupeřové hráče a i když se nedostane ke koncovce vybojuje alespoň roh. Po jeho zahrání se míč  odrazí k Romanovi, ale jeho střelu s odskokem brankář u tyče jistě chytá. 65. minuta střela z 20 m je ukryta za těly hráčů, ne však pro Cicalu, který skokem chytá. 66. minuta dlouhá přihrávka za obranu, Cicala vyběhne vysoko za vápno. Velké sousto ... rychlý útočník je u míče dříve, ale jeho klička je dlouhá a tísněn dobíhajícím Paličkou zamíří z úhlu nad opuštěnou branku. 70. minuta Marek Verner dostává přihrávku lobem za obranu, ale namísto puštění si ho a jít sám na brankáře si jej prsama posune mimo branku a tam je obráncem zneutralizován.  75. minuta promyšlená akce na jeden dotek. Nejprve Tarantík kombinuje a zakončuje tvrdou střelou z 30m. Míč mu sjede z nártu a končí u rohového praporku. Tam akci nevypustí Svoboda a centruje zpět do vápna, kde odvrací obrana opět k Tarantíkovi a ten krásnou přízemní střelou trefuje k tyči, obráncem pod tlakem Motla míč přizvedne na bezmocného brankáře - vedeme 4-2 !!! 77. minuta soupeř nám vnikne do vápna, Šimr po dorážce na zadní tyči již zvedá ruce, ale Tarantík doběhnutím zabrání střele projít do odkryté branky, další dorážku zastaví svým tělem Exner. V samotném závěru nám nejprve pláchne hráč po levém křídle vnikne do vápna, kde ho zastaví až důrazný Cicala a s míčem na noze založí protiútok, po kterém jen těsně hlavičkuje Marek Verner.

Pokračujeme v pravidelném střídání výher a proher ...  (cic+kasp)

SK Union Vršovice - Dolní Počernice 2:4

13. min: Martin Roman
22. min: Zdeněk Nesnídal
25. min: Jan Nesnídal
75. min: Tomáš Tarantík

55. min: Marek Verner (rank) za Jan Nesnídal
55. min: Josef Exner (rank) za Zdeněk Nesnídal
55. min: Vojtěch Malimánek (rank) za Jan Šesták
58. min: Michal Čížek (rank) za David Verner
56. min: Martin Roman Karta