Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Skvělý výkon proti přeborovému týmu
Napsal: cic dne Čtvrtek, 26 Leden 2012 21:16

DP "A" - ČECHIE UHŘÍNĚVES 2-0 (1-0) !!! Ano skvělý výsledek a navíc podpořený skvělou hrou !! Kdo se nepřišel podívat, tak může litovat. Nakopla nás návštěva a povzbuzování spoluhráčů Kamila Douděry a Radka Exnera a vlilo nám to ještě více energie a chuti do žil ... Více o utkání - vstup na "celý článek" (cic) Přátelské utkání hrané na UMT Štěrbohol při netradiční středě namísto treninku jistě přišlo k chuti více než pobíhat v parku ... Opět jsme si vyzkoušeli další varianty sestavy a ukázalo se, že dokážeme i v netradičním složení sehrát skvělou partii proti silnému soupeři. Bohužel mi chyběla součinnost Kašpiho a jeho poznámky s přesnými údaji z nejzajímavějších momentů, které mohu obohatit svými úvahami a hodnoceními. Chlup do slibovaného zápisu nezapsal ani čárku, protože si hlídal celý první poločas své houkající auto. A ve druhém už řádil na hřišti.

V prvním poločase jsme ohrozili soupeře několika nebezpečnými akcemi. Největší z nich jsme měli Nesnídalem, který dostal přihrávku vzduchem do vápna, ale než dokázal míč zneutralizovat, tak i přes dobré krytí mu obránce míč na 10 m od branky vypíchnul. Útočná aktivita našeho mužstva byla střídána výpady soupeře, který hrozil především elitním přeborovým střelcem Niklem. Jeho střely zpoza vápna či po individuální akci ve vápně s úspěchem zlikvidoval Martin Cicala. Niklovu nejnebezpečnější akci, kterou zakončil přihrávkou na zadní tyč pomohl zabránit našemu brankáři skvělým zákrokem před prázdnou brankou v poloskluzu vracející se Šedivý před dobíhajícím útočníkem !! A tak přišla 30. minuta, kdy jsme uvolnili Motla do pravého křídla, který centrem od lajny našel Nesnídala na přední tyči. Honza se z otočky přízemní střelou na zadní tyč prosadil a vedeme 1-0 !! Závěr poločasu udržíme soupeře na uzdě. Celý poločas sehrály oba týmy aktivně a útok střídaly útok. Hrál se pohledný fotbal na obou stranách !!

V poločase střídáme a i přes mnoho rošád dokážeme nadále být soupeři vyrovnaným týmem. Namísto Tarantíka jde Jašev, Vaňourný uvolňuje místo Vycpálkovi a posune se v 55. minutě na střed zálohy. Ostatní změny jsou post za post.

Ve druhém poločase měla zpočátku Uhříněves větší aktivitu, ale my jsme postupně dokázali se opět dostat do hry a dokázali jsme opět ohrozit nebezpečnými střelami soupeřova brankáře. Hostům jsme ve druhém poločase umožnili kopat nebezpečné trestné kopy po hloupých faulech okolo vápna. My jsme v závěru poločasu ukázali krásné kombinační akce, které táhli na obou stranách Svoboda a Roman. Jednu z nich jsme v 80. minutě rozehráli Polochem na rozeběhnutého Romana, který vstupoval do vápna a skvělou přihrávkou vedle brankáře našel Nesnídala, který ač tísněný obráncem dokázal míč poslat do sítě - vedeme 2-0 !!!

Celkově výborný týmový výkon až na opětovné hulákání mezi sebou a vyčítání si co kdo udělal špatně. Naštěstí jsem byl na hřišti a vášně uklidnil.

Čechie Uhříněves - Dolní Počernice 0:2

30. min: Jan Nesnídal
80. min: Jan Nesnídal

46. min: Dany Jašev (rank) za Tomáš Tarantík
55. min: Jan Poloch (rank) za Tomáš Pospíšil
50. min: Jan Vycpálek (rank) za Marek Lojda
46. min: Lukáš Svoboda (rank) za Jan Douděra
46. min: Martin Roman (rank) za Vojtěch Malimánek
46. min: Tomáš Maxa (rank) za Jakub Motl