Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

29. 2. 2020: 14:30
Dolni Počernice "A" - Sokol Troja

Poslední zápas

26. 2. 2020: 19:30
Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Skvělý výkon proti přeborovému týmu
Napsal: cic dne Čtvrtek, 26 Leden 2012 21:16   

DP "A" - ČECHIE UHŘÍNĚVES 2-0 (1-0) !!! Ano skvělý výsledek a navíc podpořený skvělou hrou !! Kdo se nepřišel podívat, tak může litovat. Nakopla nás návštěva a povzbuzování spoluhráčů Kamila Douděry a Radka Exnera a vlilo nám to ještě více energie a chuti do žil ... Více o utkání - vstup na "celý článek" (cic) Přátelské utkání hrané na UMT Štěrbohol při netradiční středě namísto treninku jistě přišlo k chuti více než pobíhat v parku ... Opět jsme si vyzkoušeli další varianty sestavy a ukázalo se, že dokážeme i v netradičním složení sehrát skvělou partii proti silnému soupeři. Bohužel mi chyběla součinnost Kašpiho a jeho poznámky s přesnými údaji z nejzajímavějších momentů, které mohu obohatit svými úvahami a hodnoceními. Chlup do slibovaného zápisu nezapsal ani čárku, protože si hlídal celý první poločas své houkající auto. A ve druhém už řádil na hřišti.

V prvním poločase jsme ohrozili soupeře několika nebezpečnými akcemi. Největší z nich jsme měli Nesnídalem, který dostal přihrávku vzduchem do vápna, ale než dokázal míč zneutralizovat, tak i přes dobré krytí mu obránce míč na 10 m od branky vypíchnul. Útočná aktivita našeho mužstva byla střídána výpady soupeře, který hrozil především elitním přeborovým střelcem Niklem. Jeho střely zpoza vápna či po individuální akci ve vápně s úspěchem zlikvidoval Martin Cicala. Niklovu nejnebezpečnější akci, kterou zakončil přihrávkou na zadní tyč pomohl zabránit našemu brankáři skvělým zákrokem před prázdnou brankou v poloskluzu vracející se Šedivý před dobíhajícím útočníkem !! A tak přišla 30. minuta, kdy jsme uvolnili Motla do pravého křídla, který centrem od lajny našel Nesnídala na přední tyči. Honza se z otočky přízemní střelou na zadní tyč prosadil a vedeme 1-0 !! Závěr poločasu udržíme soupeře na uzdě. Celý poločas sehrály oba týmy aktivně a útok střídaly útok. Hrál se pohledný fotbal na obou stranách !!  

V poločase střídáme a i přes mnoho rošád dokážeme nadále být soupeři vyrovnaným týmem. Namísto Tarantíka jde Jašev, Vaňourný uvolňuje místo Vycpálkovi a posune se v 55. minutě na střed zálohy. Ostatní změny jsou post za post.

Ve druhém poločase měla zpočátku Uhříněves větší aktivitu, ale my jsme postupně dokázali se opět dostat do hry a dokázali jsme opět ohrozit nebezpečnými střelami soupeřova brankáře. Hostům jsme ve druhém poločase umožnili kopat nebezpečné trestné kopy po hloupých faulech okolo vápna. My jsme v závěru poločasu ukázali krásné kombinační akce, které táhli na obou stranách Svoboda a Roman. Jednu z nich jsme v 80. minutě rozehráli Polochem na rozeběhnutého Romana, který vstupoval do vápna a skvělou přihrávkou vedle brankáře našel Nesnídala, který ač tísněný obráncem dokázal míč poslat do sítě - vedeme 2-0 !!!

Celkově výborný týmový výkon až na opětovné hulákání mezi sebou a vyčítání si co kdo udělal špatně. Naštěstí jsem byl na hřišti a vášně uklidnil.

 Čechie Uhříněves - Dolní Počernice 0:2

Góly
30. min: Jan Nesnídal
80. min: Jan Nesnídal
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Dany Jašev (rank) za Tomáš Tarantík
55. min: Jan Poloch (rank) za Tomáš Pospíšil
50. min: Jan Vycpálek (rank) za Marek Lojda
46. min: Lukáš Svoboda (rank) za Jan Douděra
46. min: Martin Roman (rank) za Vojtěch Malimánek
46. min: Tomáš Maxa (rank) za Jakub Motl
Karty

M. Cicala
rank
O. Šedivý
rank
J. Exner
rank
S. Vaňourný
rank
T. Tarantík
rank
V. Malimánek
rank
M. Lojda
rank
T. Pospíšil
rank
J. Douděra
rank
J. Motl
rank
J. Nesnídal
rank
 

Svátek má

Dnes 28.02.2020 : Lumír
Zítra 29.02.2020 : Bedřich

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login