Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

25. 9. 2020: 19:00
Dolni Počernice "A" - SK Viktoria Štěrboholy

Poslední zápas

19. 9. 2020: 10:30
TJ Praga - Dolni Počernice "A"
2:1 (0:1)
Málo šancí vyprodukuje i málo branek ...
Napsal: cic dne Neděle, 22 Leden 2012 15:55   

DP "A" - AFK SLAVOJ PODOLÍ  1-2 (0-0) Utkání je vyrovnané jen v prvním poločase a s našimi málo gólovými šancemi, ale hlavně rozhodne pětiminutovka v 62. minutě, kdy jsme v obraně chybovali a soupeř snadno vsítil dvě rozhodující branky. V tomto týdnu sehraje náš tým přátelské utkání ve středu 25.1. proti Uhříněvsi, které se hraje od 18:30 ve Štěrboholech !! Příští utkání na turnaji sehrajeme v Neděli 29.1. od 11:30 proti SK Hostivař. Kompletní výsledkový servis z turnaje na: http://www.skviktoriasterboholy.cz/Více  o  utkání - vstupte na "celý článek" (cic)

Třetí utkání turnaje hrajeme s mužstvem, s týmem od Kavčích hor - s tradičním soupeřem ze zimních turnajů - s týmem hrajícím 1. A třídu sousední skupinu B.  Do dnešního utkání nastupuje několik nových tváří. Lukáš Svoboda, kterého zkoušíme na postu brankáře. Dále někteří hráči, kterým zimní příprava tento týden začala a jak zápas ukázal bez treninku a odehraných zápasů to nepůjde ... Naopak někteří hráči dostali volno a už se objevila i první zranění ... Tak doufejme, že nebudou vážná !! Hráno opět za studeného a větrného počasí. Zde je soupis nejzajímavějších momentů utkání 

1. minuta utkání začneme aktivně a hned z prvního útoku se po centru ve vápně dostane k odraženému míči Lojda a pálí z voleje krásnou střelu, kterou zastaví v cestě do sítě jen tělo obránce ... 8. minuta na polovině je nešetrně do hlavy faulován Lojda a zahráváme trestný kop. Přízemní přihrávkou najdeme opět Lojdu, který kombinuje s Tarantíkem, Vernerem. Pěknou akci zakončuje přízemní střelou Poloch těsně mimo tyče. 9. minuta první střela soupeře z 25 m, náš brankář jistě chytá. 13. minuta náš první roh, ale centr soupeř jistě odvrátí stejně jako opakovaný pokus Pospíšila. 15. minuta na hranici vápna se  míč odrazí proti noze Tarantíka, který se položí do voleje, ale trefuje jen záda Vernera. Akce pokračuje centrem Romana na hlavu Maxy, který jen těsně mine branku... 17. minuta rohový kop zahrává soupeř. Po centru a následné hlavičce náš brankář vyráží. Míč dostaneme z vápna, ale další pěkný centr nezachytíme a naskakující útočník naštěstí hlavou míří mimo tyče. 18. minuta akce soupeře po pravé straně, přihrávka na vápno a pohotová střela k tyči z 20 m, kterou náš brankář míč vyrazí na tyč a druhým zákrokem míč jistě chytá. 22. minuta další akce Podolí po pravé straně, střílený centr do vápna zasáhne na přední tyči jako první hráč soupeře a podruhé nám zazvoní levá tyč... 34. Verner nezaviněným zákrokem zraní vlastního spoluhráče Maxu (po ošetření pokračuje ve hře). V tomto chvilkovém oslabení soupeř podnikne rychlý kontr a následná točená střela končí na břevně překonaného Svobody. Jašev uklízí odkopem míč do bezpečí.  44. Soupeř kope roh a opět nebezpečně na centr naskočí nehlídaný hráč, hlavičkou uvolní svého spoluhráče a ten z malého vápna vysoko přestřelí.

Po aktivním začátku jsme přenechali soupeři iniciativu a měli jsme díky tyčím i kus štěstí, že poločas skončil 0-0 ...

Střídání do druhé půle Pro zranění opouští hrací plochu Šedivý a na jeho post se posune Tarantík, na pozici levého obránce přejde Jašev a na pravého beka pak Malimánek. Na uvolněnou pozici levého záložníka nastupuje Svoboda. Ostatní se prostřídají na svých postech.

56. minuta míč dostaneme do klidu a Malimánek ho raději dává pod sebe našemu brankáři, ten posune Jaševovi, ale do souboje, takže o míč přicházíme a záložník soupeře pálí ze 30 m. náš golman jistě chytá. 60. minuta dlouhý nákop soupeře se odrazí nešťastně od Pospíšila přímo k noze útočníka, který svou ranou přestřelí naší branku z hranice vápna. 62. minuta další akce Podolí je již gólová. Opět po dlouhém nákopu mezi naše stopery. Pospíšil míč míjí. Tarantík míč neodkopne, ale kontroluje pohyb míče brankáři. Ale nedostatečně pokryje útočníka, který dokáže špičkou propasírovat mezi brankářem a naším obráncem a střílí úvodní branku na 0-1 !! Neuplyne ani pět minut a soupeř nás opět trestá průnikem a naší pravé strany. Poté co nepřesně rozehrajeme Pospíšilem na středu hřiště a soupeř se dostane do výpadu, který odvracíme na roh. 67. minuta soupeř zahrává rohový kop, který odvracíme odkopem Nesnídala, ale jen k nohám soupeře. Ten rozehraje do levého křídla, odkud centruje prudký přízemní centr, který soupeř trefuje ze 7 m nekompromisně do sítě a prohráváme 0-2 !!! 69. minuta útočník Podolí vniká do našeho vápna z pravé strany, je zezadu přidržen, ale penalta se nepíská. 75. minuta konečně i naše akce ve druhé půli. Nesnídal je důrazný ve výskoku a hlavou přistrčí míč Romanovi do pravého křídla. "Chlup" posílá nádherný centr do vápna na volné naše hráče, ale Svoboda hlavou jen trkne vysoko nad branku. 78. druhá pěkná akce již končí brankou. Poloch se uvolní a rozdá míč do levé strany na Svobodu, na jeho krásný centr do vápna nikdo nedosáhne, ale akce pokračuje z druhé strany centrem Romana. Obrana jej srazí k Malimánkovi, který vystřelí z voleje. Jeho nepovedenou střelu ještě lehce tečuje Nesnídal a ta končí v síti snižujeme na 1-2 !! 87. Svoboda v brance se snaží rozehrát nohou, ale přihrávkou najde přímo protihráče. Ten se snaží obstřelit, ale branku mine. A zápas končí.

Bohužel jsme nesehráli špatnou partii, ale po odchodu Šedivého se už tak hodně netradičně sestavená obrana ještě více rozházela. A to nepřispělo na klidu a hře celého týmu. Opět jsme se s kolegou Kašpim shodli na volbě nejlepšího hráče ...  

  AFK PODOLÍ - Dolní Počernice 2:1

Góly
78. min: Jan Nesnídal
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Jakub Motl (rank) za Marek Lojda
46. min: Jan Nesnídal (rank) za Tomáš Maxa
46. min: Martin Veselý (rank) za Marek Verner
50. min: Lukáš Svoboda (rank) za Ondřej Šedivý
Karty

L. Svoboda (brankář)
rank
D. Jašev
rank
O. Šedivý
rank
T. Pospíšil
rank
T. Tarantík
rank
V. Malimánek
rank
J. Poloch
rank
M. Lojda
rank
M. Roman
rank
M. Verner
rank
T. Maxa
rank
 

Svátek má

Dnes 24.09.2020 : Zlata
Zítra 25.09.2020 : Andrea

Narozeniny má

2.9.2020: Filip Cicala 30 let
5.9.2020: Ondřej Sedláček 28 let
8.9.2020: Filip Výborný 25 let
21.9.2020: David Pastorek 22 let
23.9.2020: Martin Cicala junior 21 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login