Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

29. 2. 2020: 14:30
Dolni Počernice "A" - Sokol Troja

Poslední zápas

26. 2. 2020: 19:30
Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Rozpis turnaje Štěrboholy TESKAHOR 2012 a celé přípravy včetně soustředění
Napsal: cic dne Neděle, 11 Prosinec 2011 20:01   

Rozpis zápasů na zimním turnaji TESKAHOR 2012 ve Štěrboholech a celé přípravy včetně soustředění. Naše A mužstvo sehraje zimní turnaj na UMT ve Štěrboholech. Více o turnaji - vstup na celý článek. Účastníků nebylo dostatek a proto pro naplnění počtu zápasů se bude hrát 1 utkání "mimo turnaj"

 

průběžné výsledky a dalším info z turnaje najdete zde: http://www.skviktoriasterboholy.cz/

 

Zde je přehledný rozpis všech přípravných zápasů DP "A" muži

7.1.   Sobota 09:30                            DP "A"  - PRAHA 1999               4-1 (1-0)

15.1. Neděle 09:30                            DP"A" - Sokol Klecany                1-6 (1-1)

21.1. Sobota 11:30                           DP "A"  - AFK Slavoj Podolí          1-2 (0-0)

přátelský zápas  25.1. Středa 18:30     DP "A"  - Čechie Uhříněves          2-0 (1-0)

29.1. Neděle 11:30                           DP "A" - SK Hostivař                   2-1 (0-0)

4.2. Sobota 13:30                            DP "A" - SK Hřebeč                    2-3 (1-0)

12.2. Neděle 15:30                        DP "A" - SK Union Vršovice         4-2 (3-2) (zápas na turnaji nezapočítávaný do tabulky)

přátelský zápas  15.2. Středa 18:30     DP "A"  - Kyje hráno v Kyjích       1-2 (0-0)

18.2. Sobota 13:30                          DP "A" - Sokol Dobřichovice         2-9 (0-5) 

přátelský zápas  22.2. Středa 19:00     DP "A"  - Viktoria Žižkov "B"        2-0 (1-0)

(zápas proti Viktorii Žižkov sehrán na zcela nové a krásné UMT v Horních Měcholupech

26.2. Neděle 11:30                           DP "A" - SK Slovan Kunratice      1-4 (1-1)

přátelský zápas  28.2. Úterý 18:30   DP"A" - Šeberov   hrané na Šeberově - utkání soupeřem zrušeno

přátelský zápas  29.2. Středa 17:30     Viktoria Žižkov "A dorost" - DP"A" hráno na Xaverově  5-2 (4-1)

4.3. Neděle 13:30                           DP "A" - SK Viktoria Štěrboholy     1-3 (1-1)

Seznam mužstev v naší skupině je zřejmý z výše uvedeného rozpisu

zde je seznam týmů ve druhé skupině: Sparta Krč, Union Vršovice, Slovan Kunratice, Sokol Nová Ves pod Pleší, Viktoria Štěrboholy, Sokol Cholupice, FK Říčany  

 

Po ukončení turnaje sehrajeme přátelský zápas s SK STŘEŠOVICE 1911   

 SK STŘEŠOVICE 1911  - DP"A" hrané ve Střešovicích                  4-1 (4-1) 

 Poté následuje herní soustředění v Rumburku (St-Ne 14.3.-18.3.) a možná ve středu 21.3. proběhne přátelské utkání. O víkendu 24.3.-25.3. začíná jarní část soutěže.  



 

Svátek má

Dnes 28.02.2020 : Lumír
Zítra 29.02.2020 : Bedřich

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login