Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

15. 8. 2020: 10:30
TJ Sokol Troja - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

8. 8. 2020: 17:00
Dolni Počernice "A" - SK Čechie Uhřiněves, z.s
4:3 (4:2)
Divoký výsledek = chyby pomezních a naše hrubé individuální chyby
Napsal: cic dne Sobota, 06 Srpen 2011 14:40   

ŘÍČANY - DP "A"  5-3 (3-1) ... Zápas orámovaly branky z 2 metrových ofsajdových pozic  a opět naše hrubé individuální chyby v obraně. Příští zápas sehrajeme v Neděli dne 7.8. od 17:00 hod proti nováčkovi 1.A třídy - proti soupeři PRAHA 1999. Pozor zápas sehrajeme na hřišti v Hrdlořezích !!! Více o utkání - vstup na celý článek (cic) 

Zápas se hrál za vedení paní rozhodčí (asi z Irska Smile) na krásně připraveném trenionkovém hřišti Říčan. Hrálo se za proměnlivého počasí, na začátku za krásného slunečného počasí, pak všechny ochladila velká sprcha a končilo se opět za krásného slunečného počasí !! Do zápasu nemohli nastoupit zranění Vycpálek, Exner, Jašev a rehabilitující se po operaci Honza Nesnídal. Z rodinných, pracovních a jiných důvodů nemohli nastoupit Vizingr, Zdeněk Nesnídal, Honza Douděra, Aldo Cicala, Doležal a stále "nezvěstní" Poloch s Veselým... Bohužel některé omluvy přišly pozdě a tak někteří oslovení hráči z B týmu již nemohli potvrdit účast na zápase. Příležitost takl dostali jen 2 hráči B týmu Modr a Stöckl (i když Čenda jen díky pracovní zaneprázdněnosti je v Béčku, jinak výkonem by byl velmi platným hráčem v A týmu !!!)

3. minuta domácí se uvolní filtrem do vápna a útočník se po dvou kličkách snaží překonat Slacha z 10 m jeho střela míří mimo tyče. 6. minuta Roman důrazem vyhraje souboj u lajny, následuje přetažený centr, který propadne až k volnému Ťujíkovi, který zcela sám zpětnou křížnou střelu zamíří mimo horní roh branky ... 7. minuta Tarantík chybuje u postranní čáry a soupeř vstupuje do vápna, zpětnou přihrávkou najde spoluhráče na velkém vápně, jehož střelu Slach jistě chytá. 8. minuta po kombinační akci Březiny z lajny se prosadí nastřed, přihraje Pospíšilovi a ten na střed a Vaňourný z 25 m zamíří tvrdou střelu vysoko nad branku. 10. bezohledný a zbytečný faul bez míče na Ťujíka u rohového praporku. Kopeme trestný kop překvapivou přízemní střelou a ž do malíého vápna, odražený míč se dostane k Březinovi, který zamíří střelu z válna vysoko nad branku. 15. minuta domácí se dostanou za naší obranu a využijí neodmávaného 2 m ofsajdu (na lajně stál náš Dany !!), jde sám na Slacha a bez problémů zavěšuje na 1-0 !! Naše odpověď na sebe nenechá  na sebe dlouho čekat. Využijeme tlaku okolo vápna, který zužitjkujeme v 16.minutě střelou Vaňourného, jehož tečovaná střela skončí v síti a srovnáváme na 1-1 !!! . Bohužel naše chyba nás opět srazí na kolena v podobě laciného gólu v naší síti ... 18. minuta Modr  v obranném zákroku na malém vápně neodkopne míč, nechá jej za sebou a protiháč zcela snadno prostřelí ze 6 m Slacha a zvyšuje na 2-1 !!! V úseku mezi 18 - 35 minutou se hraje mezi vápny, ale ani jedno z mužstev si nevytvoří dobrou gólovou šanci. Až v 36. minutě domácí ohrozí střelou z vápna a Slach opět jistě chytá. Nepozornost na naší levé straně a v obraně nás trestá v podobě branky ve 45. minutě , kdy vstoupí do vápna a střelou nedávají Slachovi šanci a zvyšují na poločasových 3-1 !!

Do druhého poločase vstupujeme jako vítr ... 47. minuta centruje Stöckl, Motl v souboji prohraje, ale míč propadne k Ťujíkovi, který najde zpětnou přihrávkou Březinu a ten krásnou střelou z vápna snižuje na 3-2 !! 53. minuta jdeme Pospíšilem do brejku, volí průchod středem mezi 3 protihráče namísto přihrávky do strany Motlovi nebo  Romanovi a ti ho bevybíravým způsobem zastaví. Škoda, protože ve straně měl zcela volné oba spoluhráče. Střela z trestného kopu míří jen do obranného valu na vápně. 55. minuta Říčanští odpoví nebezpečnou akcí zakončenou mimo tyče. 59. minuta krásná akce a Pospíšil opět v brejku středem, volí tentokrát vysunutí do strany na volného Romana a ten zatáhne a centrem pod sebe hledá zcela volného Motla, který je obráncem zezadu sražen ve vápně. Kopeme pokutový kop. Jeho exekutorem je Roman a nemýlí se a srovnává na 3-3 !!! Ppkračujeme v náporu a vstup do poločasu máme náramný. zcela přehráváme soupeře až do 77. minuty. Vytvoříme si mnoho šancí, ale žádnou neproměníme až přijde sprcha v již zmíněné 77. minutě. Ale postupně...61. minuta Čížek si zbytečně  nepohlídá ofsajd a dostává nádherný křížný pas od Tarantíka. Je šak pískán ofsajd. V rozmezí 65.-69. minuty jediný úsek v naší super půlhodince druhého poločasu, ale za to nebezpečná. Domácí zahrozí čtyřmi nebezpečnými střelami, které Slach likviduje.  další akce středem, Modr nestíhá útočníka a střílí  do tyče. Na odražený míč nabíhá další volný hráč, na kterého zívá otevřená branka. Ten však zaváhá a míč si zastaví a umožní se Honzovi přesunout a zmenšit úhel. Jeho křížná střela pak končí mimo tyče. Poslední je filtr středem naší obrany a Slach skvěle vyběhnutím kryje 100 % šanci domácích. Pak opět přebíráme iniciativu my a tlakem si vytvoříme několik střeleckých příležitostí, ze kterých vytěžíme rohové kopy. 2x  roh nám umožní sehrát nakrátko a ohrozíme hlavičkou Šedivým těsně mimo, další roh. Další naše nebezpečné střelecké šance zlikviduje brankář hostí. A tak přichází 77. minuta a až velmi snadno projde soupeř po naší pravé straně, zacentruje a Roman nechá naběhnout volného útočníka, který snadno zavěsí zcela osamocený před Slachem a zvýší na 4-3. Krutá sprcha po velmi dobré půlhodince. A aby toho nebylo málo, tak není odmávám opět 2 metrový ofsajd, díky kterému se domácí prosadí v 79. minutě a zvýší na konečných 5-3 !! Ještě v 80. minutě se dostane po naší kombinační akci ke střele ve vápně z 10 m. Ač je sám, tak  jeho slabou střelu brankář snadno chytá !! 85. minuta Vaňourný nadýchaným centrem najde Pospíšila a ten se opře z voleje. Krásná akce končí bohužel mimo ...   Říčany - Dolní Počernice 5:3

Góly
15. min: Stanislav Vaňourný
59. min: Martin Roman (Pen.)
47. min: Martin Březina
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Čeněk Stöckl (rank) za Michal Čížek
Karty

J. Slach
rank
M. Roman
rank
O. Šedivý
rank
M. Modr
rank
T. Tarantík
rank
M. Čížek
rank
T. Pospíšil
rank
S. Vaňourný
rank
M. Březina
rank
B. Ťujík
rank
J. Motl
rank
 

Svátek má

Dnes 09.08.2020 : Vavřinec
Zítra 10.08.2020 : Zuzana

Narozeniny má

1.8.2020: Vít Palička 30 let
6.8.2020: Filip Kotchera 27 let
12.8.2020: Michal Vejvoda 27 let
13.8.2020: Michal Kučák 22 let
16.8.2020: Jan Vycpálek 43 let
16.8.2020: Jan Vycpálek 43 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login