Dolni Počernice "A" - SK Čechie Uhřiněves, z.s
4:3 (4:2)
Končí cesta do Pohárové Evropy (Prahy) ...
Napsal: cic dne Čtvrtek, 21 Duben 2011 15:11

SLOVAN KUNRATICE - DP "A"  6:0 (3:0) !!! Ano nemýlíte se !!! Naše tradičně silná obranná hra dostala mnoho trhlin. Propadli jsme ve všem, nedokázali jsme si přihrát, ztráceli jsme míče, byli jsme nedůrazní a zejména ta bojovnost a nasazení nám scházela. Nastupovali jsme jako mistři světa, kteří umí hrát fotbal a domácí nám dali lekci, která nás doufám do nejbližšího mistrovského zápasu probere !!!!!!!!! Nikdo se z nás neposadí na zadek a pokud se nevrátíme k maximálnímu nasazení, obětování se pro tým, pak nečekejme, že nám dobré výsledky budou padat do klína. Více o zápasu - vstup na "celý článek" (cic)

4. minuta Tarantík vybojuje na levém křídle aut. Vhodíme až do vápna, odražený míč padá Šedivému na nohu a ten z voleje mine daleko branku a ohrožuje praporek ... 8. minuta domácí vybojují rohový kop. Centr na bližší tyč Medynský zblokuje a další pokus chytá Slach. Ihned vyhodí míč na Cicalu, který přejde s míčem přes celé hřiště, pak ale akci zkazí přihrávkou na "nikoho". 13. minuta Jašev zastaví akci domácích středem hřiště jen za cenu faulu. Trestný kop z 20 m míří nad naší branku. 15. minuta Jašev v našem vápně obere útočníka o míč a vyveze ho. Kazí ale fatálně rozehrávku na Březinu a do naší otevřené obrany přichází brejk a následuje centr a hlavička za bezmocného Slacha prohráváme 1-0 !! 18. minuta opět přicházíme Jaševem o míč, následuje přihrávka pod sebe na vápno a střela těsně vedle naší branky. 23. minuta vyvážíme míč od vlastní branky. Pospíšil přihrávkou přes celou šíři hřiště najde jen protihráče, kteří po narážečce vstupují do vápna a naštěstí míří mimo tyče. 26. minuta dlouhý nákop do vápna domácích, o míč přijdeme a následuje dlouhý nákop za naší obranu. Centr do vápna, kde má útočník velký prostor a míč uklidí křížnou střelou k tyči - stav se mění na 2-0 !!! 35. minuta po další naší pokažené rozehrávce vniknou dokonce 2 hráči do vápna, jejich koncovku Slach ve spolupráci s Doležalem zneutralizují. 43. minuta máme míč na našich kopačkách, Jašev kazí přihrávku na Šedivého a nabídne tak domácím brejk, útočník střílí okolo vyběhnutého Slacha a zvyšuje na 3-0 !!  Katastrofální výkon ...

Odčiníme tragický výkon v půli druhé ? Ne bohužel ...

48. minuta kazíme rozehrávku (ostatně jako celý zápas), brejkdo našeho vápna, kde se před Slachem ocitne úplně volný hráč. Jeho střelu Slach vyrazí a míč se dostane k dalšímu protihráči. Slach skokem pod nohy zabrání další jasné brance !! 50. minuta akce po levém křídle domácích, centr který letí do vápna "půl dne" a tak může další hráč jen nastavit placírku a do protipohybu Slacha azvyšuje na 4-0 !!! Domací hlasitý kotel si žádá pokřikem více - " dejte jim bůra" !!! 57. minuta Domácí to vyslyší a udeří. Soupeři není pískána ruka, hra běží dál a domácí využijí brejk. Útočník se až velmi snadno zbaví Doležala a jde sám spolu s dalším útočníkem na Slacha. Jeho střelu Honza vyrazí, ale k hráči, který využil ofsajdového postavení a dorazí míč do sítě a zvyšuje na 5-0 !!! Ono je už asi jedno, že jsme dostali ještě ránu v podobě neregulérní branky. Za výkon si to zasloužíme !! 79. minuta akce tentokrát po pravém kříídle se převalí přes Medynského, přihrávka do vápna na volného útočníka, střela mezi nohy Slacha zakončuje skóre na 6-0 !!! 82. minuta po kopu / centru Březiny míč doletí k brankáři a lze ho považovat za první a nesmělý střelecký pokus v zápase přímo do brány (kromě zblokované střely Pospíšila v poločase prvním).  89. minuta Pospíšil vysune lobem za obranu domácích Čížka, který jde sám na brankáře !!! V koncovce je však pomalý a náskok ztratí a obránce mu míč ukopne na roh... Tarantík jej rozehrajena přední tyč. Odražený míč převezme Cicala, který centruje do vápna na přetaženou tyč, kam nabíhá Pospíšil a hlavičkuje do branky - jeho střelu však obránce odvrátí a do branky nepustí ...  TO JE KONEC MÍSTY AŽ TRAPNÉHO VYSTOUPENÍ DOLNÍCH POČERNIC v dnešním pohárovém utkání !!!

Slovan Kunratice - Dolní Počernice 6:0

46. min: Michal Čížek (rank) za Dany Jašev
55. min: Tomáš Adamec (rank) za Martin Veselý