Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Již tradičně prohra při generálce
Napsal: cic dne Neděle, 27 Březen 2011 10:45

DP "A" - SK NUSLE  1:2 (0:1) Naprosto otřesný první poločas jsme zachraňovali zlepšenou hrou ve druhém poločase... V Neděli 27.3. nás od 15:00 hodin čeká první mistrovský zápas v DUBČI. Děkujeme všem našim věrným divákům, kteří naše A mužstvo přijedou podpořit !!! (cic) 1. minuta dlouhý nákop Medynského zahrají hosté hlavou na roh. Kopeme jej Romanem a brankář míč vyráží před nabíhajícím Nesnídalem. 10. minuta po několika narážečkách z jedné, které nedokážeme zastavit nás soupeř ohrozí až do vápna, kde zasáhne vyběhnuvší Slach. 15. minuta začínáme akci od vlastní branky kombinací, kterou pokazí zpětnou přihrávkou Roman a hosté jdou sami na Slacha - střela míří mimo tyče !! 18. minuta po faulu kopeme Douděrou trestný kop z hranice velkého vápna, bohužel brankář parádním zákrokem míč vyráží. 21. minuta po nákopu se odrazí míč  k Veselému, ten krásně z voleje pálí - ale bohužel mimo branku. 25. minuta akce hostí středem hřiště, překonají nás lobem za naší obranu. Vyběhnutý Slach si nerozumí s Medynským a míč po lehké teči útočníka zapadne míč  do sítě a prohráváme 1:0 !!! 35. minuta po našem faulu kopou hosté trestný kop ze strany v nebezpečné vzdálenosti. Slach přízemní střelu jistě chytá. 40. minuta vysuneme po pravém křídle Veselého, ten se pěknou fintou uvolní na obránci a vnikne do vápna, finální přihrávku však kazí... 42. minuta Jašev zastavuje soupeře zbytečným faulem průnik hostů. Na centr z pozice zkráceného rohu nereagujeme a a volný hlavičkující hráč jen těsně mine naší branku.

Velkou ztrátou je zranění Honzy Nesnídala, který si poranil vazy v koleni ...

51. minuta po hezké křídelní akci vybojujeme roh z pravé strany, na krásný centr Romana naskočí Nesnídal a hlavou trefí jen břevno. 52. minuta stejná situace jako přes kopírák a opět Nesnídal trefí břevno. 53. minuta Šedivý vniká z pravé strany do vápna je odzbrojen, ale míče se zmocní Romana a jedovkou prověří brankáře. Po jeho zákroku kopeme další roh a do třetice opět Nesnídal orazítkuje břevno !!! Drtivou naší pětiminutovku zakončí průnik Veselého, který obejde brankáře, zpětnou přihrávkou najde zcela volného Romana, který centrem hledá osamoceného Alda Cicalu před prázdnou brankou. Centrovaný míč je však příliš dlouhý ... Nedáš dostaneš ... 57. minuta hosté centrují do vápna. Veselý odhlavičkuje míč mimo vápno. Následuje přízemní střela mezi houští vyběhnutých hráčů, která končí v naší síti - prohráváme 0:2 !! 59. minuta po chybě hostujícího obránce vypálí Veselý parádní křížnou střelou, kterou brankář hostí s námahou likviduje. 67. minuta dlouhý nákop hostí na levé křídlo, útočník si ve výskoku míč pokryje, vyhraje běžecký souboj  s Nesnídalem a křížnou střelou těsně mine  Slachovu branku. 69. minuta naše krásná akce středem hřiště. Děda si narazí s Aldem Cicalou a individuálně projde do vápna a překoná brankáře a snižuje na 1:2 !!! Zbytek utkání skoro za tmy se soupeř nedostane skoro za půli, ale vyrovnat se nám již nepodaří...

Dolní Počernice - SK NUSLE 1:2

69. min: Jan Děda

36. min: Aldo Cicala (rank) za Jan Nesnídal
46. min: Jan Děda (rank) za Tomáš Pospíšil
46. min: Jan Vycpálek (rank) za Dany Jašev
46. min: Josef Exner (rank) za Tomáš Tarantík
46. min: Jan Doležal (rank) za Jan Douděra