TJ Praga - Dolni Počernice "A"
2:1 (0:1)
Penalty rozhodly - v náš neprospěch = 14. místo na turnaji
Napsal: cic dne Středa, 09 Březen 2011 16:11

DP "A" - FK Fercom Týnec nad Sázavou  3-3 (1-1)  !! Poslední zápas na turnaji skončil smírem. Penaltový souboj jsme prohráli, takže jsme na turnaji skončili na 14. místě. Bylo to pohledné utkání s mnoha krásnými kombinacemi, kterými jsme si vytvořili mnoho šancí. Jen 3 jsme však přetavili v branky. Závěrečné tabulky a nejlepší hráče a střelce najdete na: http://www.skviktoriasterboholy.cz/index.php?page=tabulky-5   Všechny odehrané zápasy, kompletní výsledkový servis a tabulky ve skupinách najdete na: http://www.skviktoriasterboholy.cz/index.php?page=zakladni-rozlosovani-a-vysledky   Další zápasy sehraje naše A mužstvo v rámci soustředění v Rumburku dne 12.3. a jako generálku pak v úterý 22.3. proti SK NUSLE (čas a místo bud upřesněno) (cic)

3. minuta po faulu kopeme Romanem z pravé strany trestný kop parádním centrem posadí míč na hlavu Zdeňka Nesnídala, ale ten míří jen těsně mimo tyče ... Soupeř nás lobem za naší obranu překoná naběhnutým hráčem z druhé vlny a 2 hráči se řítí do vápna. Šedivý jejich akci přeruší odkopem na roh. Na ten nereagujeme dostatečně včas a soupeř tak posílá míč (po rozehrání nakrátko) centrem do nepřipravené obrany a opět Šedivý odhlavičkuje do bezpečí. 25. minuta snažíme se vystavit útočníky soupeře do ofsajdu, ale vracející se Zd. Nesnídal je opět dostane do hry do ofsajdu vystavené hráče (zcela správně posouzeno) a soupeř zakončí technickou střelou pod břevno, kterou Miki chytá. 26. minuta po rohu se dostane míč k Romanovi, který hledá zpětným centrem Honzu Nesnídala, ale jeho hlavička mine branku. 28. minuta překrásná kombinace na 1-2  doteky přes celou šíři hřiště. V závěru si Aldo Cicala narazí 2x míč s Čížkem, který vnikne do vápna a "vypráší" brankáři rukavice. 29. minuta roh a centr ze strany a Zdeněk  Nesnídal opět hlavou lízne tyč a mine branku... 30. minuta Po další krásné kombinaci Cicaly a Romana po průniku do vápna centruje "Chlup" a nabíhající Honza Nesnídal nedává brankáři žádnou šanci - vedeme 1-0 !! Naše radost netrvá dlouho a soupeř dostává dárek v podobě neodpískaného zákroku na Ondru Šedivého... 32. minuta dlouhý nákop za naší obranu, u míče je včas Šedivý, ale je jasně faulován (rozhodčí nechá pokračovat ve hře), rychlé přečíslení osamoceného Zdeňka Nesnídala, střela nad vyběhnutého Mikeše a srovnáno 1-1 !! 35. minuta centr do vápna soupeře na míč naskočí osamocený Zdeněk Nesnídal a jeho gólovou hlavičku brankář konečky prstů vyrazí.

Do druhé půle jsme provedli několik změn: Jašev jde dolů, Modr jde na pozici středového obránce, Šedivý se posune na místo Jaševa. Moya - Čížek jde dolů na jeho místo nastupuje Douděra. V 65. minutě jde dolů Aldo Cicala, na jeho pozici se posune Douděra, na uvolněnou levou zálohu jde zpět Moya - Čížek. Dále v 65. minutě vystřídá Jašev Doležala.

49. minuta po faulu na Honzu Nesnídala kope Roman trestný kop z 20 m, míč parádně zatočí okolo zdi a brankář s námaho vyráží. 50. minuta Roman získá míč vnikne po pravé straně do vápna, uvolňuje se zasekávačkou a střelu k tyči brankář opět skokem vyráží. 57. minuta Šedivý předskočením získá na soupeři míč, vyveze ho po pravém křídle, posune Romanovi do vápna, obrana míč odvrací zpět, ale pouze k volnému Dědovi a ten technickou střelou uklidí míč k tyči a vedeme 2-1 !!! 61. minuta kopeme roh, na míč naskakuje Honze Nesnídal a hlavičku k tyči brankář vyrazí. Další roh po hlavičce Zdeňka Nesnídala obrana zblokuje. 63. minuta přihrávka do vápna mezi naše stopery, Šedivý fauluje a kope se penalta - proměněná na 2-2 !! Neuběhne ani pár minut a už se dostává soupeř do vedení po chvilkovém zaváhání a po ztrátě koncentrace v obranné činnosti. 64. minuta soupeř hází aut z pravé strany, nemáme dobře pokryté hráče okolo vápna, hráč zcela sám střílí z vápna a nedává Mikimu střelou pod břevno žádnou šanci - prohráváme 2-3 !!! Ale naše reakce je taktéž rychlá !! Opět je to po excelentní akci, která si zasloužila třešničku na dortu v podobě branky. 68. minuta nádherná kombinační akce středem hřiště, posuneme do pravé strany na Romana, který krásnou přihrávkou pod sebe do vápna přihrává na nabíhajícího Honzu Nesnídala a ten srovnává na 3-3 !! 75. minuta po přistrčení od Romana se ocitne sám za obranou Douděra, střelu brankář vyrazí, ale akce je stejně přerušena odmávaným hraničním ofsajdem. 78. minuta Roman zaběhne mezi stopery, lobuje brankáře, ale vracející se obránce míč na poslední chvíli odkopne. 85. minuta rozhodčí se jde zeptat asistenta (pardon sličné asistentky) jaký je stav, když je mu řečeno remíza, tak utkání ukončí a jde se na penalty. Soupeř nedá Mikimu šanci a všechny proměňuje. Naši v pořadí Douděra - ANO, Honza Nesnídala - NE, Děda- Ano se štěstím, Modr - Ne. Utkání končí ...

FK Fercom Týnec nad Sázavou - Dolní Počernice 3:3

30. min: Jan Nesnídal
57. min: Jan Děda
68. min: Jan Nesnídal

46. min: Michal Modr (rank) za Dany Jašev
46. min: Jan Douděra (rank) za Michal Čížek