Dolni Počernice "A" - FK Čechie Dubeč, z.s.
6:1 (2:1)
Junioři z Junioru nás provětrali !!!
Napsal: cic dne Neděle, 06 Březen 2011 16:39

JUNIOR Praha - dorost - DP "A"  0-1 (0-1) V netradičním dni a čase jsme sehráli tento zápas. Mladíci nás v pátečním večeru pod umělým osvětlením honili po celý zápas a donutili nás "pracovat" po celých 90 minut !! Bylo to skvělé utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Zasloužená by asi byla remíza, ale tak už to ve fotbale chodí, že výsledek není vždy spravedlivým vyjádřením průběhu hry a šancí ... Příští zápas sehrajeme v pondělí dne 7.3. proti Týnci nad Sázavou od 19:00 hod. Je to poslední zápas o umístění o 13. a 14. místo na turnaji v Štěrboholech. (cic)

3. minuta po narážečce na levém křídle vysune Tarantík do brejku Motla, kterému je pídkán hraniční ofsajd. 6. minuta důrazem ve středu hřiště získáme na soupeři míč, rychlá kombinace okolo vápna končí přihrávkou na Romana, který jedovatým centrem zakrouceným na zadní tyč hledá spoluhráče, kterým chybí pověstný krůček k zakončení ... 9. minuta po rychlé výměně ve středu hřiště vysuneme do brejku Motla, který ve vápně zachová klid a křížnou střelou střílí branku - vedeme 0-1 !!! 10. minuta ihned po rozehrání domácí zaútočí po pravém křídle, centr, hlavička nad naší branku. 14. minuta Jašev zaváhá s rozehrávkou, pak se s míčem otočí k naší brance a přihraje pomalou malou domů. Útočník naštěstí přihrávku nezachytí a Slach řeší situaci odkopem. 19. minuta domácí po dvou kličkách záložníka přečíslí střed hřiště, střelu pod břevno Slach jistě chytá. Po faulu na pravé straně kopeme trestný kop Tarantíkem. Tomáš levou nohou krásně zakroutí míč stříleným centrem na přední tyč, nikdo míč nezasáhne a brankář jej chytá. Domácí nás překvapí nákopem za naší obranu, záložník z hloubi pole zaběhne za naší obrannou linii a běží sám na Slacha. Honza střelu vyrazí a vracející se Vaňourný vyveze míč do bezpečí. 42. minuta Dodiho paráda !!! Honza "Dodi" Doležal si u autové čáry ekvilibristicky pomocí dvou přehazovaček ve vzduchu bez dopadu uvolní dvou protihráčů a nechá je za sebou. Třetím dotykem rozehraje naší akci. Stačí když není na hřišti žádný "ligista" a Dodi je v pohodě. Tím končí náš velmi dobrý první poločas.

střídáme po dohodě se soupeřem hokejově - zde jsou postupné změny: 46. minuta Veselý jde na místo Motla, Motl se přesouvá na kraj zálohy na místo Tarantíka. Jašev přepouští pozici Šedivému a na uvolněné místo středového stopera nastupuje Modr. 68. minuta střídá Vaňourný, Tarantík se vrací na levou zálohu, Motl jde do středu zálohy, Doležal přepouští pozici Jaševovi.

49. minuta ztratíme  míč na naší půli, záložník domácích napálí míč z voleje a "vrtule"  z 30 m letí nad bezmocným Slachem naštěstí jen do tyče... 51. minuta naše blesková odpověď, Čížek zaútočí po pravém křídle, přetažený centr na Motla, který hlavou přistrčí zpět Veselému, který se krásně položí do střely a z voleje těsně mine břevno. 53. minuta naše obrana se nedohodne, Zdeněk Nesnídal míč neodkopne, ale pustí jej za sebe do vápna, kde volný útočník naštěstí  střílí mimo. 60. minuta po faulu Zd. Nesnídala kopou domácí trestný kop z rohu vápna. Přímou střelu Slach vyrazí. 65. minuta po naší ztrátě Šedivým domácí vyšlou dlouhý nákop, Modr jen hlavou prodlouží na rozeběhnutého útočníka, který z penalty zcela sám před naším brankářem míří vysoko nad branku !!! 75. minuta po faulu na Douděru kopeme z pravé strany Tarantíkem trestný kop těsně nad branku. 80. minuta jdeme Romanem do přečíslení, přebírající Tarantík dává krásnou přihrávku mezi stopery na Veselého, ten na dorážku nedosáhne. Protiútok hostů přihrávka do vápna a Jašev zcela nesmyslně přestane hrát (z důvodu domnělého ofsajdu) Útočník ve vápně zcela sám před Slachem, Honza skvělým zákrokem střelu vyráží. Konec zápasu už nás Junior přehrává fyzicky, ale žádné šance si nevytvoří. Zápas končí ...

Junior Praha - dorost - Dolní Počernice 0:1

9. min: Jakub Motl

46. min: Martin Veselý (rank) za Tomáš Tarantík
46. min: Michal Modr (rank) za Dany Jašev