FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:0 (1:0)
Ani druhé derby během víkendu jsme nedarovali !!!
Napsal: cic dne Úterý, 01 Březen 2011 00:33

DP "A" - KYJE "A"  3-1 (1-1) !!! Los, výsledky a konečná tabulka zapříčinili zajímavou situaci, kdy se o tomto víkendu sehrála dvě derby proti Kyjím v rámci zimních turnajů. V Sobotní předehrávce zvládl náš B tým porazit rezervu Kyjí a to samé se podařilo i našemu A týmu !!! Utkání jsme zvládli a podruhé v turnaji zvítězili !!! Fotogalerii z utkání najdete zde: http://kopanadp.rajce.idnes.cz/27.2.2011_Zimni_turnaj_Sterboholy_Dol._Pocernice_A_-_Kyje_A/     Rozlosování a ostatní výsledky na turnaji najdete zde:  http://www.skviktoriasterboholy.cz/index.php?page=zakladni-rozlosovani-a-vysledky   Konečné tabulky ve skupinách jsou k vidění zde: http://www.skviktoriasterboholy.cz/index.php?page=zakladni-rozlosovani-a-vysledky   Nejbližší program: Pátek 4.3. od 19:00 hod sehrajeme zápas na Junioru, proti dorostu, o víkendu je veteránský turnaj v Říčanech, další a poslední turnajový zápas sehrajeme v Pondělí 7.3. od 19:00 proti Fercom Týnec nad Sázavou. (cic) 1. minuta Kyje vyhrají dva souboje ve středu hřiště, Zdeněk Nesnídal trefí odkopem dotírajícího útočníka, který jej oběhne a skákavou střelou k tyči prověří našeho brankáře. Cicala jistě míč chytá. 2. minuta po našem zaváhání v rozehrávce jde důrazně do souboje a je mu pískán faul 5 m za hranicí velkého vápna. Cicala střelu přes zeď jistě chytá. 8. minuta soupeř na levé straně vhazuje aut, zbaví se kličkou Čížka a posílají nepříjemný střílený centr do vápna, který těsně mine hlavy a naštěstí  i zadní tyč, kam nabíhají další dva dotírající protihráči, ale na dorážku jsou krátcí... 9. minuta kopou Kyje z naší pravé strany trestný kop. Zdeněk Nesnídal hlavou míč tečí prodlouží jen vysoko nad sebe a zastaví se až o břevno. Nabíhající kyjský útočník srazí míč prsama jen na zadní tyč, kde razantním odkopem situaci zachraňuje Doležal. Po úvodním (naštěstí neplodném) tlaku se osmělujeme i my. 11. minuta Honza Nesnídal se na středu hřiště u lajny krásně baví kličkama tří protihráčů, míč předloží do vápna Exnerovi, ale ten se střelou zaváhá a dobíhající obránce mu míč odkopne na roh. 13. minut kopeme Romanem z levé strany trestný kop. Na krásný centr naskakuje Zdeněk Nesnídal a hlavou umístí míč k tyči. Brankář skokem vyráží na roh. 23. minuta brankář Cicala dlouhým ne příliš povedeným nízkým odkopem najde Exnera, který patou prodlužuje za sebe a za obranu nabíhající Honza Nesnídal překvapí soupeře a tentokrát nezaváhá a po samostatném nájezdu střelou k tyči dává na 1-0 !!! 30. minuta Honza Nesnídal získá důrazem míč, postupuje do vápna a pěknou střelou protáhne golmana hostí.  34. minuta soupeř se uvolní na levém křídle a pěknou točenou střelou protáhne našeho brankáře. Míč končí těsně vedle tyče... 40. minuta po našem faulu kope soupeř centr do vápna z naší pravé strany. Exner v hlavičkovém souboji s důrazným protihráčem jen prodlouží míč za sebe. Bohužel Doležal se zapomene za obranou a tak umožní zcela volnému hráči na penaltě se pohodlně  otočit a osamocený útočník střelou k tyči nedává našemu brankáři žádnou šanci stav 1-1 !! 45.minut kopeme po faulu trestný kop z pravé strany, Roman kope krásný centr na zadní tyč. Zdeněk Nesnídal je stažen a jasný penaltový zákrok se nepíská. Naopak dostáváme za protesty Nesnídala žlutou kartu a trenér Kašpar je vykázán za protesty z lavičky ...

Jen krátce po úvodu druhého poločasu zahřmí !!! 57. minuta Tarantík na levém křídle vybojuje důrazem aut, Motl vhodí rychle  dlouhý aut, který prodlouží Honza Nesnídal na zadní tyč a tam ho volný naběhnutý Pospíšil hlavou doráží do sítě - vedeme 2-1 !!! 58. minuta odpověď může být rychlá, soupeř nás překvapí a uvolní dlouhým nákopem do náběhu útočníka, který jde sám na Cicalu. Ten jeho střelu e vápně vyráží a Doležal míč uklidí na roh ...64. minuta Medynský zakřižuje útok soupeře, míč přes Doležala a Motla vyvezeme, Čížek hledá přesnou přihrávkou Romana, který pokračuje přihrávkou přes celou šíři hřiště a nachází volného Pospíšila. Jeho centr najde na zadní tyči zcela volného Honzu Nesnídala, ale ten sám před brankářem šanci nevyužije a střílí mimo ... 71. minuta kopeme centr do vápna, hlavička k tyči, brankář vyráží, Zdeněk Nesnídal se snaží zakončit, ale je opět faulován a penalta se nepíská. 76. minuta naše parádní akce od vlastní branky. Dlouhá přihrávka na pravé křídlo Honzovi Nesnídalovi, který načasuje gólovou přihrávku na Veselého. Martin zcela sám před brankářem trefuje z jedné a těsně mine branku ... Další naše parádní akce, Honza Nesnídal s Motlem důrazem získají na soupeři míč, Motl vnikne do vápna a křížnou přízemní střelou napálí tyč !! 84. minuta Čížek s Veselým zabojují na levém křídle, Veselý se dostane do vápna a tvrdou střelou prověří brankáře. Ten jeho pokus jen vyrazí a dobíhající Čížek pohotově vrací míč do sítě vedeme 3-1 !! Zbytek zápasu plně kontrolujeme Kyjští zahrozí jen centry, ale ty jistě pochytá náš brankář.

P.S. Vzhledem k tomu, že za nemocné brankáře musel zaskočit do branky trenér, pak určení nejlepšího hráče je plně v kompetenci asistenta Kašpiho. Tak ne, že mě budete kamenovat !!! Já jen přepsal zápis !!! Smile cic.

Kyje - Dolní Počernice 1:3

23. min: Jan Nesnídal
57. min: Tomáš Pospíšil
84. min: Michal Čížek

46. min: Tomáš Pospíšil (rank) za Martin Roman
46. min: Ondřej Šedivý (rank) za Dany Jašev
50. min: Jakub Motl (rank) za Josef Exner
40. min: Zdeněk Nesnídal Karta