Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Závěrečná desetiminutovka stačila jen na snížení ...
Napsal: cic dne Středa, 02 Únor 2011 01:04

DP " A"  -  CHOLUPICE 2-3 (0-1) Opět jsme podali špatný výkon a ve druhém poločase, v poslední desetiminutovce jsme marně dotahovali náskok soupeře, který si vytvořil v prvních 60 minutách !! Ostatní výsledky najdete na této stránce:  http://www.skviktoriasterboholy.cz/index.php?page=zakladni-rozlosovani-a-vysledky  POZOR !!! U PŘÍŠTÍHO ZÁPASU JE ZMĚNA ČASU !!! Zápas proti doposud neporaženým Dobřichovicím sehrajeme v Neděli, ale od 9:30 hod !!! Zápas bude dobrou prověrkou, protože tento tým je zároveň nejlépe střílejícím mužstvem v turnaji !!! (cic) Do zápasu jsme měli bohužel několik nemocných a zraněných hráčů. Někteří měli "rodinné" volno, takže jsme nastupovali pouze s 1 střídajícím hráčem. Dobrou zprávou je vracející se Tarantík do treninkového a zápasového rytmu. O nezodpovědném přístupu k životosprávě se již ani vracet nebudu, protože kádr je široký a každý bude strůjce svého štěstí ... Naše hra byla velmi nepřesná a každá druhá přihrávka byla odevzdáním míče soupeři, či "vysypáním" do autu !! I díky tomu jsme se dostávali vlastními nevynucenými chybami pod tlak !! Popis utkání

7. minuta Soupeř nás připravil za půlí po naší napřesné přihrávce Šedivého o míč, rychlou kombinací a po kličce vniknedo vápna, přihrávka lépe postavenému spoluhráči, jehož střelu Slach nohama vyrazí. 12. minuta po faulu Pospíšila kope soupeř trestný kop od postranní čáry. Dlouho letící centr napříč celým vápnem prolétne k volnému hráči soupeře a ten ho hlavou uklidí na zadní tyč do sítě prohráváme 0-1 !! Bohužel stále nás trápí to, co nás zdobilo celý podzim - standardní situace, ze kterých dostáváme hloupé branky. Nepokryjeme hráče, uvolníme prostory, které máme bránit zónově a tak nás tyto sráží a branky soupeřidoslova darujeme. 20. minuta po špatně vhozeném autu Jaševa vybojuje  soupeř míč na Douděrovi, rychlá kombinace a 2 útočníci se řítí na osamělého Slacha !!! Naštěstí je odpískán hraniční ofsajd. 29. po faulu na Honzu Nesnídala kopeme Vaňourným trestný kop, který jej "načechrá" do vápna, Honza Nesnídal míč lízne a brankář jej jistě chytá. 31. minuta soupeř střílí na branku, tečovanou střelu s námahou Slach vyráží nad břevno na roh. Ten odvrátíme, ale faulujeme za vápnem. Soupeř z úhlu volí namísto centru přímou střelu a Slach jej vyráží do bezpečí. 42. minuta precizní obranou získáme míč, Vaňourný pošle přesný centr na rozeběhnutého Pospíšila, který se dostane za obranu soupeře a špičkou přehazuje vyběhnuvšího brankáře. Tomu se podaří míč zblokovat a vytěsnit jej mimo tyče ...

Do druhého poločasu opouští hřiště Tarantík a dochází k malé změně rozestavení: Motl jde na levou zálohu, Děda na kraj na pravou zálohu a Pospíšil do středu zálohy.

51. minuta po našem autu sebere míč Motl, postupně krásně individuálně obejde 4 (!!) hráče a  řítí se do vápna. Namísto tvrdé střely či posunutí na zcela volného Pospíšila vedle sebe, odevzdá míč slabou placírkou brankáři ... 57. minuta supeř vybojuje roh. Přízemní centr do vápna se sice nepovede, ale Douděra namísto odkopu míč jen přizvedne za sebe, přelobuje vyběhnuvšího Slacha na přední tyč a na malém vápně pohodlně hlavou zavěsí osamělý soupeřův útočník - prohráváme 0-2 !!! Další darovaná standardní situace... A aby to nebylo málo přichází zanedlouho poté další obdržená branka ... 61. minuta   po dlouhých minutách hry na naší pravé straně, bez pokusu o přesunutí těžiště hry se umlátíme sami a ztratíme míč. Soupeř míč vyveze na střed, kombinace, uvolnění do otevřené obrany a Slach dostává třetí branku "jesličkami" - prohráváme 0-3 !! 63. minuta Motl se ve vápně uvolní "přehazovačkou" a jeho pokus o lob vracející se brankář jistě chytá. 67. minuta Po přesné přihrávce se dostane Douděra za obranu, lobem přehodí daleko vyběhnutého brankáře mimo vápno, ve sprinterském souboji Honza Nesnídal nedosáhne na míč a soupeř jej 1 m před brankou před Honzou ukopne na roh. Ten zahraje krásně Douděra Zdeňkovi Nesnídalovi na hlavu, ale ten trefuje jen střed branky... 78. minuta Soupeř nás postupnou kombinací přečíslí a celou akci končí tvrdou střelou pod břevno, Slach jedovku jistě chytá. Konečně přichází odměna za zlepšenou hru v poslední  půlhodině... 82. minuta přeneseme hru z pravé strany do vápna na Douděru, ten nezpracuje míč, ale za ním je stojící zcela volný Motl a přebírá míč a tentokrát se nemýlí !! Přízemní střelou k bližší tyči snižuje na 1-3 !! 83.minuta Opět kombinujeme pohlednou akcí a na konci se ocitne Motl opět zcela sám před brankářem. Obstřel je sice krásný, ale jen těsně mine postranní tyč !! 89. minuta neudržitelný a agilní Motl je při kličce ve vápně faulován a kopeme penaltu. Douděra se nemýlí a jistou ranou k tyči snižuje na 2-3 !! Ihned po této brance je odpískán konec utkání. Toto je konec z mrtvých vstání ... Slovy Kašpiho  Smile

Sokol Cholupice - Dolní Počernice 3:2

89. min: Jan Douděra (Pen.)
82. min: Jakub Motl

46. min: Jakub Motl (rank) za Tomáš Tarantík