Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
První získané body na turnaji a zranění Vycpálka
Napsal: cic dne Sobota, 15 Leden 2011 23:51

DP "A" - ÚJEZD nad LESY  3-3 (1-2) Další zkouška s přeborovým týmem dopadla slušně. Skvělým nástupem jsme získali vedení a zcela jsme opanovali hřiště. Bohužel jsme nepřidali další branku a nezasadili soupeři poločasový knockout. Naopak soupeř do poločasu zlepšil hru a dvěma brankami otočil. Náš vyhraný druhý poločas nám zajistil první bod na turnaji. Smutnou zprávou je ztráta Vycpálka z důvodu svalového zranění Cry Doufejme v jeho brzký návrat. Pokud chceš znát podrobnější popis zápasu, pak vstup na celý článek. Více foto ze zápasu vstup zde: http://kopanadp.rajce.idnes.cz/15.1.2011_Zimni_turnaj_Sterboholy_Dol._Pocernice_A_-_FK_Ujezd_nad_Lesy/ Ostatní výsledky na turnaji vstup zde:  http://www.skviktoriasterboholy.cz/index.php?page=zakladni-rozlosovani-a-vysledky  POZOR !!!! Příští zápas sehrajeme již toto pondělí !!! Dne 17.1.2011 Proti soupeři Týnec nad Sázavou od 19:00 hod (cic)

I přestože máme silnou marodku ukázalo opět naše mužstvo jak vyrovnaný a široký kádr máme. Hráči opět ukázali jeden z velmi dobrých výkonů, leč nebylo nakonec odměněno více než jedním bodem... Hra však v určitých fázích zápasu měla výbornou úroveň. Zvláště pak nástup a naše hra s aktivním pressingem v první dvacetiminutovce, kdy se nám dařilo i skvěle kombinačně, bylo ukázkou nádherné fotbalové podívané. Bohužel bylo to utnuto obdrženou brankou, která nás na určitou část hry zchladila... Zpět do dobré hry nás dostala vyrovnávací branka v druhém poločase. Pokud každý zápas přidáme dalších 10 minut navrch a dokážeme takto pracovat třeba i 86 minut v zápase Smile. K průběhu zápasu.

2. minuta soupeř vybojuje roh, který rozehraje přihrávkou za velkévápno na volného hráče, který centrem hledá ve vápně hlavičkujícího spoluhráče - vedle ... Naše odpověď je rychlá a je výsledkem skvělé práce mužstva od prvního okamžiku !! 3. minuta po krásné kombinaci ve středu hřiště dostaneme míč do vápna. Motl důrazem na obránci vyhraje souboj a vymete bližší šibenici soupeřovy branky - vedeme 1-0 !!! 12. minuta výsledkem naší nepolevující aktivity je pohledná kombinační akce na jeden dotek po ose Vaňourný, Veselý a Čížek, který důrazem a chytrostí zároveň vnikne do vápna. Přihrávkou pod sebe hledá lépe postaveného spoluhráče, soupeř jeho přihrávku zblokuje a míč se odrazí k volnému Motlovi, jehož tvrdou střelu z vápna brankář vyrazí. Následný roh sice skvěle kopeme Douděrou, ale nabíhající Šedivý se k zakončení nedostane. Ale je tu i soupeř !! 17. minuta rychlá kombinace soupeře před naším vápnem, volný hráč "pálí" do středu branky a Slach jistě a v klidu chytá. 20. minuta Doležal skvěle zapracuje v defenzivě a pokouší se překvapit brankáře střelou z půlky. Brankář ho jako "horký brambor" nadvakrát chytí. 21. minuta po sérii autů soupeře se hráč uvolní okolo Šedivého a přihrávkou zpět na velké vápno hledá spoluhráče na střelu. Ten vystřelí nepovedenou střelu, která míří daleko mimo, ale nabíhající další hráč nás překvapí a z malého vápna uklidí do prázdné branky - srovnáno 1-1 !! 25. minuta centrem vysuneme na levé křídlo Exnera, který si míč precizně zpracuje a uvolní vedle sebe volného Veselého. Ten  svou silnou levačkou z penalty slabou střelou trefí jen nohy vybíhajícího brankáře... 29. nákop soupeře přes celé hřiště do našeho vápna. Honza (zcela sám, s jediným soupeřem - silným větrem) lehce míč podcení a málem jej podběhne. Konečky prstů a výskokem vytlačí míč (který už letí do branky) na tyč. Jde si pro míč, ale svádí souboj s protihráčem, který vyjede z vápna a z otočky míč nacentrujezpět do vápna. Nabíhající hráč hlavičkuje mimo. 33. minuta svalové zranění Vycpálka Frown. Exner jde na jeho místo středového stopera. Douděra se vysune do útoku a Roman nastupuje na pravou zálohu. Jakoby nás zastihla černá pětiminutovka... 38. minuta ztrácíme míč v souboji ve středu hřiště, rychlá přihrávka na levé křídlo, soupeř zatáhne míč do vápna, klička, přihrávka pod sebe, opět nekrytý prostor a i hráč - zakončení střela pod břevno - prohráváme 1-2 !! 40. minuta kopeme Romanem trestný kop do vápna, měkoučký centr si najde Douděra, míč jen lehce lízne na bránu a nevyběhnutý brankář jen reflexivně rukama či snad obličejem vyrazí před sebe ...

46. minuta díky marodce jen 1 střídání Adamec - Moya (druhé vynucené bylo v závěru prvního poločasu. 55. minuta soupeř po kombinaci před vápnem zakončí akci střelou z vápna, Slach jistě chytá. 57. minuta Veselý vybojuje skvělým důrazem roh, na který naskočí Šedivý a hlavou k tyči srovnává na 2-2 !! 61.minuta soupeř ve vápně "namaže" pokaženou přihrávkou zcela volnému Douděrovi přímo na nohu, ale ten po přistrčení vůbec netrefuje branku (míč mu sklouzne z nártu) !! 65. minuta Motl získá míč a z 25 m krásně trefí branku, brankář však zákrokem střelu vytěsní. 71. minuta soupeř dostává míč přihrávkou na prsa již uvnitř velkého vápna, nemůže střílet, protože si míč přistrkuje prsama a je s Exnerem v souboji. Pepa Exner ho bohužel nesmyslně lehce potáhne rukou a ten nabídnutou šanci neodmítne a ochotně se stáčí do vrtule a kácí k zemi. Rozhodčí píská penaltu (z našeho pohledu lavice zcela jasnou, z pozice hráčů prý nikoliv...). Na střelu Slach konečky prstů sahá, ale precizní střela se od tyče odráží do sítě a prohráváme 2-3 !! 75. minuta další krásný centr po našem rohu, na míč naskakuje Exner a hlavou těsně mine. 77. minuta akce soupeře po pravém křídle, zpětná přihrávka na vápno, následuje tvrdá střela, která se zastaví až o břevno naší branky. 85. minuta Vaňourný vybojuje míč na středu hřiště, kličkou se uvolní a z 20 m nechytatelnou a lehce tečovanou střelou zavěsí do horního rohu branky a srovnává na 3-3 !! 89. minutasoupeř po rozehraném autu (hráč nečekaně vhodil o 10 m dále než měl) překvapí průnikem do naší otevřené obrany po pravém křídle. Přihrávkou pod sebe překoná Slacha, dorážku do prázdné branku zachrání skluzem Jašev a Vaňourný míč vyveze do bezpečí.

FK Újezd nad Lesy - Dolní Počernice 3:3

3. min: Jakub Motl
57. min: Ondřej Šedivý
85. min: Stanislav Vaňourný

36. min: Martin Roman (rank) za Jan Vycpálek
46. min: Tomáš Adamec (rank) za Michal Čížek